Centrum Medyczne Best – Med Mecenasem Kultury

Międzynarodowy Konkurs Wokalny „Złote Głosy” to wyjątkowe wydarzenie kulturalne o randze międzynarodowej, organizowane rokrocznie przez Europejską Fundację Promocji Sztuki Wokalnej, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Fundację Bednarska, we współpracy z Zamkiem Królewskim w Warszawie.

Koncert finałowy Konkursu odbywa się w przepięknych wnętrzach Sali koncertowej Zamku Królewskiego. Finaliści Konkursu wyłaniani są przez Jury, w gronie którego zasiadają wybitni artyści i osobowości polskiej sztuki wokalnej. Młodzi artyści mają możliwość zaprezentowania swych osiągnięć i swoich możliwości wokalnych szerokiemu audytorium miłośników śpiewu klasycznego.

Wśród melomanów nie mogło zabraknąć nas! Mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność brać udział w tym wydarzeniu kulturalnym, w roli sponsora nagród wręczanych ścisłemu gronu finalistów. Jury Konkursu

miało tak trudny wybór, że ostatecznie przyznało równorzędnie trzy drugie miejsca, a nie przyznało miejsca pierwszego i trzeciego. Centrum Medyczne Best-Med miało przyjemność wręczyć jedną z drugich nagród Panu Goyal Nikhil oraz nagrodę za szczególne walory wokalne Pani Viktorii Katerynchyk.

Finaliści Konkursu przy akompaniamencie fortepianowym, zaprezentowali pieśni i arie operowe ze słynnych oper, operetek i musicali.

Bisom nie było końca!

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i dziękujemy za wrażenia artystyczne i wzruszenia dostarczone nam przez wszystkie Złote Głosy.

Centrum Medyczne Best Med nie po raz pierwszy jest partnerem wydarzeń kulturalnych i artystycznych, o czym piszemy tu:

Wspólny cel – WYGRAĆ!