Jesteś tutaj:

Urolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego oraz męskiego układu rozrodczego.

Urolog Warszawa

W Centrum Medycznym BEST-MED, poza konsultacjami urologicznymi naszych specjalistów, możliwe jest wykonanie zabiegów oraz badań diagnostycznych.

Nasi specjaliści

Cennik

Lp Nazwa usługi Cena
1 KONSULTACJA LEKARZA UROLOGA 180 zł
2 PLASTYKA WĘDZIDEŁKA 900 zł
3 PLASTYKA WĘDZIDEŁKA zabieg wykonywany plazmą 1200 zł
4 LECZENIE STULEJKI zabieg wykonywany automatycznym anastomatem 2200 zł
5 LECZENIE STULEJKI zabieg wykonywany metodą klasyczną 1700 zł
6 POWIĘKSZANIE PENISA - ZABIEG 5000 zł do 10 mll
7 POWIĘKSZANIE PENISA - ZABIEG 6000 zł powyżej 10 ml do 20 ml
8 POWIĘKSZANIE PENISA - ZABIEG 7000 zł powyżej 20 ml
9 POWIĘKSZANIE PENISA uzupełnienie preparatu do 3 miesięcy po zabiegu od 1400 zł* cena za każdą rozpoczętą ampułkę
10 PUNKCJA WODNIAKA JĄDRA POD KONTROLĄ USG 500 zł
11 TRUS USG przezodbytnicze 200 zł
12 USUWANIE GRUDEK PERLISTYCH od 550 do 950 zł. * za sesję cena uzależniona od ilości zmian i czasu trwania zabiegu
13 ZABIEG USUNIECIE KŁYKCIN KOŃCZYSTYCH d 700zł za obszar
14 WAZEKTOMIA 2000 zł

Czym jest urologia?

Nasze Centrum Medyczne zatrudnia wielu specjalistów urologii. Sama natomiast urologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się układem moczowym kobiet i mężczyzn. Wiele osób uważa, że wizyta w gabinecie urologicznym jest wstydliwa i należy się jej obawiać. Nic bardziej mylnego. Specjalista zdiagnozuje wiele chorób, które mogą zagrażać zdrowiu pacjent lub zakłócać mu komfort.

 

Układ moczowo-płciowy – dlaczego jest ważny?

Zanim odpowiemy na to pytanie, chcemy wyjaśnić, na czym polega funkcjonowanie układu moczowego człowieka. Jego funkcja polega przede wszystkim na tym, że odprowadza on zbędne produkty przemiany materii z organizmu. Dzięki temu można usunąć wszelkie toksyny o raz substancje, których stężenie przekracza zapotrzebowanie człowieka. Warto wiedzieć, że układ moczowy wiąże się z układem płciowym. W rozwoju płodu powstają one z jednego związku – w medycynie używa się fachowej nazwy układ moczowo-płciowy. Charakteryzuje się on zwiększoną podatnością na infekcje. Kobiece strefy intymne cechuje duża wilgotność, stąd też łatwo o zakażenia bakteryjne. Te z kolei szybko się namnażają. Urolog zajmuje się również wszelkimi dysfunkcjami układu moczowo-płciowego u mężczyzn. Dolegliwości z jego strony są szczególnie frustrujące dla panów, gdyż uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie i prowadzenie życia seksualnego.

 

Urolog – jakimi chorobami się zajmuje?

Dobry urolog jest na wagę złota. Doskonale o tym wiemy, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów urologii. Jakie choroby leczy urolog? Są to takie schorzenia jak:

 • stany zapalne w obrębie męskich i żeńskich narządów płciowych
 • zapalenie prostaty
 • nietrzymanie moczu
 • zapalenie dróg moczowych
 • choroby męskich zewnętrznych narządów płciowych takich jak: wodniak jądra, stulejka, załupek, wnętrostwo
 • nieprawidłowości w pracy pęcherza moczowego
 • zaburzenia erekcji
 • kamica nerkowa
 • łagodny przerost prostaty
 • żylaki powrózka nasiennego
 • nowotwory prostaty, jąder, nerek, pęcherza moczowego (jeśli mają łagodny przebieg urolog może leczyć je samodzielnie, poważniejsze schorzenia wymagają konsultacji onkologicznej)

 

Kiedy warto zgłosić się do urologa?

Lekarz urolog pomoże, jeśli u pacjenta występują takie dolegliwości jak:

 • nietrzymanie moczu
 • zapalenie cewki moczowej
 • nieprawidłowości w wydalaniu moczu: białkomocz, krwiomocz, ropa w moczu, mocz spieniony lub o ciemnej barwie
 • bolesne oddawanie moczu
 • zbyt mała lub zbyt duża ilość oddawanego moczu w ciągu dnia i w nocy
 • parcie na pęcherz
 • ból lub obrzęk jąder
  zmiany narządów płciowych i ich okolic takie jak: ból, swędzenie, pieczenie, zaczerwienienia, obrzęki
 • bóle w dolnej części pleców
 • urazy prącia

 

Wizyta w gabinecie urologicznym – jak wygląda?

Wizyta u urologa z NFZ najczęściej wymaga skierowania od lekarza rodzinnego. W naszym Centrum Medycznym w Warszawie przyjmujemy pacjentów prywatnie, bez kolejek i bez odległych terminów. Twierdzimy, że urolog prywatnie to dobre rozwiązanie. Jak wygląda badanie medyczne wykonane przez urologa? Lekarz urolog przede wszystkim na początku przeprowadza wywiad z pacjentem. Czasami przebieg wizyty polega tylko na wypełnieniu przez pacjenta specjalnego kwestionariusza, który stanowi dokumentacje oddawania moczu w ciągu wyznaczonego odcinka czasu. Tak jest w przypadku schorzenia, jakim jest nietrzymanie moczu.
Zazwyczaj badanie wykonywane przez urologa jest badaniem palpacyjnym. Polega ono na wykrywaniu zmian narządów układu moczowo-płciowego za pomocą dotyku. Często badaniu temu towarzyszą przykre objawy psychologiczne, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, tym bardziej że często konieczne jest badanie per rectum przez odbyt. Warto mieć świadomość, że badanie to trwa stosunkowo krótko, a może przyczynić się do wykrycia wielu nieprawidłowości w funkcjonowaniu dróg moczowych.

 

Jak przygotować się do wizyty u urologa?

Idąc na wizytę w naszym gabinecie, nie trzeba się stresować. Po prostu ustala się dogodny dla siebie termin. Najlepiej zabrać ze sobą wszystkie aktualne badania: krwi, moczu, USG. Należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach, nawet o tych, które stosuje się od niedawna. Oczywiście trzeba zadbać o odpowiednią higienę okolic intymnych, aby badanie nie było dla pacjentów krępujące.
Nasze konsultacje urologiczne są niezwykle ważne z medycznego punktu widzenia. Wcześnie wykryte objawy mogą przyczynić się do wyleczenia wielu chorób układu moczowego i cewki moczowej. A te jak wiadomo, mogą rzutować w późniejszym czasie na choroby nerek.
Nie czekaj, aż przykre objawy utrudnią Ci życie. Nasz specjalista urologii wykona niezbędne badania i zleci odpowiednie leczenie. Korzystanie z naszych usług jest proste. Kontakt z naszym Centrum Medycznym jest w godzinach dostosowanych dla osób pracujących. Oznacza to, że można wybrać dogodny termin wizyty. Urolog leczy zarówno mężczyzn, jak i kobiety.
Jeśli szukasz sprawdzonego urologa w Warszawie, umów wizytę już dziś!

 

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – urolog warszawa, obrzezanie, plastyka wędzidełka, leczenie stulejki, powiększanie penisa kwas hialuronowy, usuwanie grudek perlistych, laserowe usuwanie grudek perlistych, usg trus, punkcja wodniaka jądra, zaburzenia erekcji leczenie