Jesteś tutaj:

Psycholog Warszawa

Pojawiają się takie sytuacje w naszym życiu, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie samodzielnie poradzić. Pomoc psychologiczna jest w takim momencie nieoceniona.
Centrum medyczne BEST MED to szeroka oferta pomocy psychologicznej, świadczonej przez fachowców z tej dziedziny. Wszyscy nasi psychologowie posiadają nie tylko niezbędne uprawnienia do wykonywania swojego zawodu, ale również kwalifikacje dodatkowe, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim pasję do wykonywanej pracy.
Nasi specjaliści są w stanie nie tylko otoczyć odpowiednią opieką osoby z rozpoznaniem psychologicznym, ale również wspomóc diagnostykę schorzeń i zaburzeń psychicznych. Psychologowie BEST MED będą w stanie poradzić również w kwestii dalszej ścieżki działania i leczenia zaburzeń, które są diagnozowane. Możesz zatem liczyć na kompleksową opiekę psychologiczną i wsparcie na każdym etapie leczenia.

Nasi specjaliści

Cennik

Lp Nazwa usługi Cena
1 KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA 160 zł

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – psycholog warszawa, psycholog, warszawa centrum, wypalenie zawodowe, neuropsycholog