Jesteś tutaj:

Chcesz powiększyć punkt G w Warszawie? Dobrze trafiłaś, ponieważ w naszej klinice oferujemy taką usługę. Jeśli nie czujesz satysfakcji życia seksualnego lub odczuwasz jej obniżenie, może warto pomyśleć o augmentacji czyli o powiększaniu punktu G? Zanim jednak się zdecydujesz, przeczytaj nasz tekst i dowiedz się więcej na ten temat. 

Powiększanie punktu G w Warszawie - dla kogo przeznaczony jest zabieg?

To dobre rozwiązanie dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko lub dla tych, które mają nieprawidłową budowę anatomiczną stref intymnych. Poza tym nad zabiegiem powinny się zastanowić panie niezadowolone ze swojego życia seksualnego. Warto wiedzieć, że częstą przyczyną tego, że nie można osiągnąć orgazmu jest zbyt mały punkt G.

Wraz z wiekiem punkt G ulega zmniejszeniu, więc na zabieg jego powiększania powinny zdecydować się kobiety po czterdziestym roku życia jak i kobiety w okresie menopauzy.

Gdzie znajduje się punkt G?

Punkt G znajduje się na przedniej ściance pochwy, około 2-3 centymetry od jej wejścia. Miejsce to jest bardzo silnie unerwione, a ponadto jest skupiskiem licznych gruczołów i naczyń krwionośnych. Jego stymulowanie podczas stosunku może w krótkim czasie doprowadzić kobietę do silnego orgazmu. Punkt G w 1957 roku po raz pierwszy odkrył Ernst Grafenberg, niemiecki lekarz. 

Co daje augmentacja punktu G w Warszawie?

Dobrze jest mieć świadomość, że wraz z wiekiem zmniejsza się liczba receptorów czuciowych odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy. z tego względu kobiety, które przekroczyły 40 rok życia mogą odczuwać mniejszą przyjemność podczas uprawiania seksu. Augmentacja punktu G w Warszawie pozwoli na nowo zacząć cieszyć się życiem erotycznym, które przecież jest ważnym aspektem każdego związku. Dzięki nam i naszemu zabiegowi nie musisz już udawać przed partnerem, że przeżywasz orgazm, możesz naprawdę tego doświadczyć! Mało tego, powiększanie punktu G w Warszawie w naszej klinice na tyle uwydatnia sferę erogenną okolic intymnych, że podczas stosunku członek z łatwością jej “dotknie”. A Ty możesz wtedy odczuć bardzo przyjemne dla każdej kobiety skurcze pochwy. 

Jak przygotować się do zastrzyku orgazmu w Warszawie?

Zastrzyk orgazmu to, obok augmentacji, inne popularne określenie powiększenia punktu G. Przed zabiegiem należy odbyć konsultację medyczną, która rozwieje ewentualne wątpliwości pacjentki. Podczas konsultacji ginekologicznej lekarz może zlecić wykonanie dodatkowych badań takich jak morfologia oraz cytologia. Podczas rozmowy specjalista przeprowadzi także wywiad ogólny, który ma na celu uzyskanie ogólnego obrazu zdrowia pacjentki. Omówione zostaną także jej oczekiwania dotyczące zabiegu.

Jak wygląda zabieg powiększania punktu G w Warszawie?

Zabieg powiększania punktu G jest bezbolesny, a wykonywany jest przy użyciu cienkiej igły iniekcyjnej, przez którą pod śluzówkę pochwy zostaje wprowadzony kwas hialuronowy. Wstrzykuje się go na obszar około 5 centymetrów u jej wejścia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20-30 minut. Podanie preparatu zwiększa objętość i uwypukla punkt G, co wpływa na powiększenie się strefy erogennej tego fragmentu ciała. Po zabiegu kobieta musi pozostać w klinice przez 30 minut, natomiast po 4 godzinach od jego wykonania może już prowadzić normalne życie seksualne. 

Czy zabieg powiększania punktu G jest bolesny?

Zabieg powiększania punktu G jest całkowicie bezbolesny, ponieważ wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Jest on także bezinwazyjny, nie powoduje skutków ubocznych. 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, powinno się wykonać badanie cytologii i morfologii. Przeciwwskazaniem jest tu miesiączka oraz aktywna infekcja okolic intymnych.

Jakie efekty daje zabieg?

Efekt zabiegu powiększania punktu G utrzymuje się do 2 lat, ponieważ kwas hialuronowy, jako substancja biodegradowalna, całkowicie się wchłania. Warto wiedzieć, że jest on całkowicie przyjazny dla organizmu człowieka, gdyż sam w nim występuje. Dobra wiadomość  jest taka, że zabieg z użyciem kwasu hialuronowego stymuluje tkankę do wytwarzania kolagenu endogennego. Dzięki temu nawet po całkowitym jego wchłonięciu obszar erogenny kobiety (punkt G) i tak jest większy niż przed zabiegiem.

Skorzystaj z zabiegu w naszym centrum medycznym

 

Niemal połowa kobiet twierdzi, że seks z partnerem nie zawsze jest dla nich satysfakcjonujący. Aż 53% Pań przynajmniej raz w życiu udawało orgazm. Co dziesiąta kobieta deklaruje, że nigdy nie osiągnęła orgazmu.

Większość kobiet narzeka na jakość współżycia oraz wygląd swoich miejsc intymnych. Brak przyjemności z seksu powstrzymuje je od zbliżeń z partnerem i bywa zarzewiem konfliktów w związku.

Medycyna daje nam już bezpieczne i skuteczne narzędzia, dzięki którym można poprawić jakość współżycia. Mało inwazyjnym i bardzo efektywnym sposobem jest zastosowanie kwasu hialuronowego w celu poprawy ekspozycji najbardziej erogennego i wrażliwego na bodźce erotyczne u kobiet miejsca, czyli powiększenie punktu G.

Według lekarzy zbyt mały punkt G jest powodem braku satysfakcji ze stosunku, a jego powiększenie w zdecydowanej większości rozwiązuje problem. Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg augmentacji punktu G, czyli jego powiększenia, znanego jako zastrzyk orgazmu, którego efektem jest podniesienie satysfakcji ze stosunku. Zabieg może być wykonany niemal u wszystkich kobiet. Może służyć poprawie jakości życia intymnego zarówno u młodych kobiet jak również dojrzałych Pań w okresie menopauzy. Z wiekiem punkt G ulega zmniejszeniu, co może być przyczyną spadku przyjemności odczuwanej podczas zbliżenia.  Dlatego też zabieg jest polecany nie tylko kobietom mającym problem z osiągnięciem orgazmu, ale także wszystkim kobietom, które chciałby poprawić intensywność doznań podczas stosunku. Przeciwwskazaniem do iniekcji kwasu jest miesiączka, ciąża, uczulenia na preparat, niektóre choroby przewlekłe oraz infekcje.

Do iniekcji wykorzystuje się kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w organizmie, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny. Celem zabiegu jest zwiększenie doznań podczas stosunku. Wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy podnosi wrażliwość tkanek na bodźce mechaniczne, co potęguje doznania podczas zbliżenia.

Poza efektem estetycznym zabiegu, dzięki działaniu kwasu hialuronowego następuje poprawa kondycji tkanki łącznej i stymulacja produkcji endogennego kolagenu. Sprawia to, że nawet po całkowitym wchłonięciu kwasu, korzystny wpływ zabiegu zostaje utrzymany. Kwas hialuronowy jest substancją ulegającą biodegradacji, więc zabieg należy powtarzać co mniej więcej dwa lata, w zależności od tempa metabolizowania kwasu przez organizm.

Zabieg trwa około 20-30 minut i, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego, jest całkowicie bezbolesny. Efekt iniekcji kwasu hialuronowego widoczny jest natychmiast. Po zakończonym zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności, a już po 4 godzinach po wizycie w gabinecie ginekologii estetycznej powrócić do aktywności seksualnej.  

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Cena zabiegu: 1 600 zł

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa Tagi : powiększanie punktu g, powiększanie punktu g Warszawa, powiększanie punktu g mazowieckie, augmentacja punktu g, kwas hialuronowy, ginekologia estetyczna, orgazm w zastrzyku, plastyka warg sromowych