Powiększenie Penisa

W naszym Centrum Medycznym wykonujemy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest powiększenie penisa i jego pogrubienie, które jest widoczne od razu po zabiegu. Mechanizm działania kwasu hialuronowego polega na wiązaniu wody, przez co zwiększa swoją objętość parokrotnie i w sposób fizjologiczny powiększa rozmiary prącia, nie wpływając na jego kształt. Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest powiększenie prącia, które jest widoczne od razu po zabiegu. Przeciętnie po podaniu kwasu hialuronowego obwód prącia wzrasta średnio do 3 cm.

Ostateczne wyniki są zależne od naturalnej wielkości penisa. Ostrzykiwanie prącia jest wykonywane za pomocą preparatu z wyboru DeneB Classic S, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy. Ostrzykiwanie prącia kwasem hialuronowym nie ma charakteru trwałego, a efekty są jedynie przejściowe (średnio 1 rok), co powoduje, że w istnieje konieczność powtarzania go w celu utrzymywania się zamierzonych efektów estetycznych.

 

W niewielkim odsetku populacji kwas hialuronowy nie wywołuje zamierzonego efektu, co przed zabiegiem nie jest możliwe do sprawdzenia. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które są bardziej inwazyjne i mogą powodować wiele powikłań, między innymi bliznowacenie prącia.

 

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej.

Opis zabiegu

 • Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Lek znieczulający podaje się podskórnie w postaci zastrzyku u podstawy prącia.
 • Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły podskórnie, wzdłuż całego prącia.
 • Po podaniu preparatu lekarz wykonujący zabieg, masuje prącie, w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego.
 • Cały zabieg trwa około 40 minut.

Przygotowanie do zabiegu

 • ogolenie okolic intymnych,
 • unikanie przyjmowania niesterydowych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych, które powodują zaburzenia krzepliwości krwi(typu DICLOFENAC, IBUPROM, KETONAL).

Zalecenia po zabiegu

 • masowanie prącia 2-3 dziennie – dla równomiernego rozprowadzenia preparatu;
 • wstrzemięźliwość seksualna przez okres 2 tygodni;
 • odbycie wizyty kontrolnej w wyznaczonym przez lekarza terminie;
 • w przypadku wystąpienia niepokojących objawów takich jak bolesne zaczerwienienie, obrzęk prącia, gorączka powyżej 38 st., inne wskazane w pkt. 3 powyżej – niezwłoczny kontakt z lekarzem wykonującym zabieg.

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of Urology 2002.

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące zabiegu we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym
formen@best-med.pl

Cena zabiegu

Rozmiar ml cena
L - do 10 ml 5000,00 zł
XL - powyżej 10 ml do 20 ml 6000,00 zł
XXL - powyżej 20 ml 7000,00 zł
Konsultacja lekarska 180 zł

Do zabiegu stosujemy preparaty wyłącznie wysokiej jakości.

Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania:

Chciałbym powiększyć penisa, jakiego efektu mogę się spodziewać?

Zabieg powiększania penisa przeznaczony jest dla mężczyzn, chcących powiększyć rozmiary prącia w zakresie grubości i długości. Przeciętnie po podaniu kwasu hialuronowego obwód prącia wzrasta do 3 cm, a długość do 2 cm.
Ostateczne wyniki są zależne od naturalnej wielkości penisa.

Jak w klinice Best-Med wygląda zabieg powiększenia penisa?

W naszej klinice wykonujemy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Warto podkreślić, że jest on wykonywany tylko w kilku klinikach w całej Polsce. Powiększanie penisa jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które są bardziej inwazyjne i mogą powodować wiele powikłań, między innymi bliznowacenie prącia. Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest wydłużenie penisa i jego pogrubienie, które jest widoczne od razu po zabiegu. Warto dodać, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie powoduje skutków ubocznych, a rekonwalescencja pacjenta jest stosunkowo krótka.

Jak odbywa się zabieg powiększania penisa?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia komfort pacjentowi w trakcie jego wykonywania.
Lek znieczulający podaje się podskórnie w postaci zastrzyku u podstawy prącia.
Preparat podawany jest podskórnie, wzdłuż całego prącia. Po podaniu lekarz wykonujący zabieg, masuje prącie, w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego. Tę czynność będzie musiał wykonywać również sam pacjent 2-3 razy dziennie jeszcze przez parę dni po podaniu preparatu.

Czy partnerka odczuje poprawę?

Efektem zabiegu jest nie tylko poprawa wizualna, ale również poprawa jakości współżycia odczuwalna także przez partnerkę.

Jak działa kwas hialuronowy?

Mechanizm działania kwasu hialuronowego polega na wiązaniu wody, przez co zwiększa swoją objętość parokrotnie i w sposób fizjologiczny powiększa rozmiary prącia, nie wpływając na jego kształt.
Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie, dzięki czemu jego podanie nie wywołuje reakcji alergicznej.
Zabieg jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pobytu w szpitalu) i nie wymaga szczególnego przygotowania. Wymagane jest tylko ogolenie (depilacja) okolic intymnych oraz ok. 7 dni przed zabiegiem odstawienie preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy, unikanie przyjmowania tzw. niesterydowych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Wszystkie te preparaty obniżają krzepliwość krwi.
Po zakończenie zabiegu pacjent może swobodnie powrócić do swojej codziennej aktywności, poza odbywaniem stosunków seksualnych przez okres 2 tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt powiększenia prącia utrzymuje się 1-2 lat. Część pacjentów może wymagać po pewnym czasie podania dawki uzupełniającej kwasu hialuronowego. Jest to całkowicie bezpieczne.

Jeszcze trochę się waham...

Zawsze, możesz wcześniej, skorzystać z wizyty online z naszym specjalistą wykonującym ten zabieg, w której w trakcie uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

Trochę się krępuje pielęgniarek i pań w rejestracji...

Przy zabiegu nie jest obecna pielęgniarka!
Możesz całkowicie ominąć rejestracje – jeżeli podejmiesz decyzję o zabiegu, dokonaj płatności przelewem za wizytę, weź ze sobą potwierdzenie przelewu, które przekażesz doktorowi.
Doktor, do którego się zgłosisz, wykonuje szereg zabiegów typowo „męskich”, więc nikt poza Tobą i Doktorem nie będzie wiedział, jaki jest cel Twojej wizyty.

Jaki jest koszt powiększenia penisa?

Cena zabiegu zaczyna się od 4000 zł i rośnie w zależności od uzyskania zamierzonego efektu

Jakie są przeciwskazania?

– stulejka,
– krótkie wędzidełko,
– wrodzone wady prącia,
– stan po urazie prącia,
– Choroba Peyroniego,
– w przeszłości wystąpienie priapizmu (wzwodu przewlekłego),
– choroby nowotworowe, w tym rak prącia,
– przewlekłe przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– stany zapalne i choroby infekcyjne prącia i/lub układu moczowego,
– cukrzyca,

Czy się kwalifikuję do zabiegu?

Ostateczna kwalifikacja do zabiegu następuje w trakcie wizyty poprzedzającej zabieg powiększenia prącia.

Czy są możliwe jakieś działania niepożądane?

– zaczerwienienie,
– obrzęk prącia,
– krwiak,
– nierówności na powierzchni skóry (nie mylić ze zniekształceniem prącia),
– dyskomfort, uczucie kłucia w miejscu podania preparatu,
– załupek.

Czy są jakieś zalecenia przed zabiegiem ?

– ogolenie okolic intymnych,
– odstawienie leków typu ACARD, POLOPIRYNA, ASPIRYNA, POLOCARD 7 dni przed zabiegiem,
– unikanie przyjmowania niesterydowych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych ( typu DICLOFENAC, IBUPROM, KETONAL)-zaburzają krzepliwość krwi

Czy są zalecenia po zabiegu?

– masowanie prącia 2-3 dziennie (bardzo ważne dla równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego)
– zaprzestania stosunków seksualnych przez okres 2 tygodni,
– odbycie wizyty kontrolnej w wyznaczonym przez lekarza terminie.

W przypadku wystąpienie jakichkolwiek niepokojących objawów (bolesne zaczerwienie i obrzęk prącia, gorączka powyżej 38 st.) skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.

Mediraty

Wiemy, że kryzys gospodarczy spowodowany pandemią dotknął wiele osób, dlatego od dziś w Naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z płatności odroczonej lub korzystnych rat.

Jak to działa?

Za każdą usługę powyżej 100 zł możesz zapłacić:

 • przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni o daty wykonania usługi lub
 • w korzystnych ratach.Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609-505-600 lub formularza.