Jesteś tutaj:

W naszej klinice wykonujemy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Warto podkreślić, że jest on wykonywany tylko w kilku klinikach w całej Polsce. Powiększanie penisa jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które są bardziej inwazyjne i mogą powodować skutki uboczne, między innymi bliznowacenie prącia. Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest wydłużenie penisa i jego pogrubienie, które jest widoczne od razu po zabiegu. Warto dodać, że wstrzyknięcie  kwasu hialuronowego nie powoduje skutków ubocznych, a rekonwalescencja pacjenta jest stosunkowo krótka.

Kto wykonuje zabieg?

 

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of

 

 

Sprawdź odpowiedzi na częste pytania w tym temacie

Jak powiększyć penisa?

To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. Oferta naszej kliniki jest odpowiedzią na potrzeby wielu panów, którzy cierpią z powodu małego przyrodzenia. Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym daje wymierne rezultaty – pogrubienie penisa o 2-5 cm, natomiast wydłużenie o 1-3 cm. Warto dodać, że klasyczna operacja nie daje takich efektów, gdyż członek we wzwodzie może się powiększyć jedynie o około centymetr. Dobrze jest pamiętać o tym, że standardowa długość członka to 8 – 12 cm, więc należy walczyć o każdy centymetr więcej.

Sposoby na powiększenie penisa

Jednym ze sposobów powiększenia penisa jest właśnie zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym. Jest on bezpieczny, a efekty utrzymują się dość długo. Inne metody są albo inwazyjne (operacja), albo nie przynoszą spodziewanych rezultatów (ćwiczenia, tabletki). Wiele sposobów powiększania penisa może być także niebezpiecznych, jak stosowanie niektórych urządzeń.

Jaką substancją jest kwas hialuronowy?

Mężczyźni, którzy zastanawiają się nad tym, jak powiększyć penisa, powinni wybrać metodę stosowaną w naszej klinice. A dlaczego? Ponieważ jest mało inwazyjna. Preparaty kwasu hialuronowego z roku na rok zyskują coraz większą popularność, także w przypadku zabiegów okolic intymnych jak zabieg powiększania penisa. W 2003 roku powiększanie członka kwasem hialuronowym zastosował koreański urolog J. J. Kim. Warto dodać, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, więc jest on całkowicie biodegradowalny i bezpieczny. 

Jak przygotować się do zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym?

U mężczyzn, którzy chcą poddać się zabiegowi nie może występować infekcja gorączkowa, przeziębienie, opryszczka, wysypka w okolicach intymnych. Kilka dni przed zabiegiem nie można przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi oraz leków przeciwzapalnych. Konieczna jest także depilacja okolic intymnych. 

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym mogą być niektóre choroby przewlekłe związane z tkanką łączną jak i krzepliwością krwi, ale również stulejka. Pacjent nie powinien  mieć także zmian zapalnych i ropnych w okolicach pachwin. Zabiegu nie wykonuje się także wtedy, kiedy mężczyzna ma problemy z potencją. 

Na czym polega zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym?

Produktem na bazie kwasu hialuronowego można szybko i trwale powiększyć penisa. Podaje się go w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnej kaniuli. Kwas hialuronowy ma postać bezbarwnego żelu, który jest wstrzykiwany do prącia. Lekarz medycyny wykonuje jedno wkłucie u nasady penisa, następnie rozprowadza preparat na cały członek. Zabieg ten trwa około 20-40 minut. 

Efekty działania kwasu hialuronowego widoczne są od razu i utrzymują się około 16 miesięcy. Penis zyskuje 1-3 centymetry na długości i 2-5 centymetrów szerokości. Oczywiście efekt zabiegu zależy od pierwotnej wielkości prącia.

Jakie są zalecenia po zabiegu powiększania penisa?

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zasinienie, zaczerwienienie lub obrzęk. Jest to naturalna reakcja organizmu, która sama ustąpi. 2 dni po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego członek powinien być utrzymywany w zadartej pozycji. Na okres około 2 tygodni zaleca się rezygnację z aktywności seksualnej po to, by organizm się zregenerował i by ustąpiło miejscowe zaczerwienienie i obrzmienie. W okresie rekonwalescencji należy unikać wysiłku fizycznego, gorących kąpieli i sauny. Dobrze jest przez czas 2-4 tygodni wykonywać specjalne masaże członka, które wpłyną na równomierne rozłożenie kwasu hialuronowego i lepszy przebieg okresu pozabiegowego. Bielizna powinna być obcisła, po to, by stabilizowała prącie. 

Jak często trzeba powtarzać zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym?

Zabieg ponownie można wykonać po upływie roku lub dwóch lat. Dla podtrzymania efektów często przeprowadza się po kilku miesiącach korekcję. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym stymuluje naturalną produkcję kolagenu, więc nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu, efekty wydłużenia i pogrubienia członka będą widoczne. Co ważne, zabieg nie upośledza erekcji. Mało tego, po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do prącia, poprawia się jakość życia seksualnego. Dzięki wydłużeniu i pogrubieniu penisa, kobieta może odczuwać większą przyjemność stymulowania receptorów pochwy. 

Czy po zabiegu zdarzają się powikłania?

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym nie powoduje skutków ubocznych w postaci pogorszenia stanu zdrowia. Czasem pacjent po wstrzyknięciu preparatu może stwierdzić, że jest penis jest zbyt mały lub zbyt duży. Wtedy można dokonać odpowiedniej korekcji – dodać kwasu hialuronowego lub usunąć jego nadmiar. 

Dzięki zabiegowi powiększania penisa kwasem hialuronowym w naszej klinice, możesz poprawić swoją samoocenę, zwiększyć pewność siebie i zacząć wieść udane życie seksualne.

Dodatkowe informacje

Pierwsze wzmianki na temat prób powiększania prącia pojawiły się już w starożytności, a chęci osiągnięcia zamierzonego efektu towarzyszą mężczyznom do dziś. Według współczesnych badań prawie 80% badanych pragnie mieć dłuższego bądź grubszego penisa. Jest to część ciała, której mężczyźni poświęcają najwięcej uwagi i która wywołuje najwięcej kompleksów niezależnie od wieku.

Istnieje wiele metod, które rzekomo służą powiększeniu penisa. Zwykle okazują się nieskuteczne, a czasem nawet niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta. Bywa, że są to środki nieprzebadane i niedopuszczone do sprzedaży.

 

Czy jest alternatywa dla kwasu hialuronowego?

Alternatywą, która przynosi efekty jest ingerencja chirurgiczna. Jest jednak metodą obarczoną ryzykiem wystąpienia powikłań. U pacjentów obserwuje się nawet zaburzenia erekcji po wykonanym zabiegu. Ponadto wydłużenie penisa jest widoczne przede wszystkim w stanie spoczynku. Przy wzwodzie efektem operacji jest zwykle powiększenie prącia o maksymalnie 1cm.

Możliwość wystąpienia komplikacji pozabiegowych jak również sama świadomość procedury chirurgicznej  powstrzymuje mężczyzn od poddania się operacji. Znacznie bezpieczniejszą metodą jest podanie kwasu hialuronowego do prącia.

 

Więcej o kwasie hialuronowym

Kwas hialuronowy jest związkiem chemicznym naturalnie występującym w ciele człowieka, dlatego wystąpienie reakcji alergicznej bądź powikłań po podaniu jest znikome. Podanie kwasu hialuronowego do penisa powoduje zwiększenie jego objętości  i wielkości, a efekt jest widoczny zarówno we wzwodzie jak i w spoczynku. Efektem zabiegu jest nie tylko poprawa wizualna, ale również poprawa jakości współżycia odczuwalna także przez partnerkę. Efekt utrzymuje się od około roku do 16 miesięcy.  Jako że kwas jest substancją obecną w organizmie, powtórne podanie preparatu może nastąpić relatywnie szybko. Istotny dla pacjentów jest również fakt, że metoda ta nie pozostawia blizn na penisie.

Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych. Pacjent po zakończonej iniekcji może opuścić gabinet. Okres rekonwalescencji ogranicza się do wstrzemięźliwości seksualnej przez okres około dwóch tygodni. Przeprowadzenie zabiegu nie powoduje konieczności ograniczania codziennych aktywności. Należy jedynie powstrzymać się od nadmiernego wysiłku fizycznego oraz unikać gorących kąpieli i sauny.

Jako przygotowanie do zabiegu zaleca się jedynie depilację okolic intymnych.

 

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

– choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego

– choroby przewlekłe wpływające na funkcjonowanie układu krzepnięcia oraz związane z tkanką łączną,

– przyjmowanie niektórych leków,

– zmiany ropne i zapalne pojawiające się w okolicach pachwin,

– uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu,

– problemy z potencją,

stulejka.

Aby poddać się zabiegowi powiększania penisa, pacjent zgłasza się na konsultację lekarską, prowadzoną przez  specjalistę urologii – Doktora Tomasza Wiśniewskiego, który w BEST-MED ESTETIQ wykonuje zabiegi z zakresu urologii estetycznej.

Zapraszamy pacjentów z dzielnic: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.