Czy wiesz, że 8 na 10 mężczyzn nie jest zadowolonych z wielkości swojego penisa, a połowa z nich uważa wprost – “mój penis jest za mały” ?

POWIĘKSZANIE PENISA

W naszej klinice wykonujemy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Warto podkreślić, że jest on wykonywany tylko w kilku klinikach w całej Polsce.

 

Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest wydłużenie penisa i jego pogrubienie, które jest widoczne od razu po zabiegu. Warto dodać, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie powoduje skutków ubocznych,  a rekonwalescencja pacjenta jest stosunkowo krótka.

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of Urology 2002.
Doktor odbył wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Ordynator Oddziału Zabiegowego W Szpitalu Damiana.
Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor Wiśniewski zajmuje się również: małoinwazyjną plastyką wędzidełka plazmą medyczną, leczeniem stulejki nowoczesną metodą z użyciem anastomatu, usuwaniem grudek perlistych.

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące powiększania penisa we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

Jak wygląda umówienie na zabieg?

  • Dzwonisz na rejestrację lub umawiasz wizytę przez specjalnie dedykowanego maila: formen@best-med.pl
  • Wybierasz telekonsultacje z doktorem lub umawiasz się na konsultacje, w trakcie której uzgadniacie oczekiwany efekt powiększenia penisa,
  • Dokonujesz płatności przelewem na numer konta wysłany mailem. Możesz również dokonać płatności w placówce – opcje przelewu, przygotowaliśmy dla Twojego komfortu,
  • Mailem lub telefonicznie podajemy termin wizyty. Jeżeli wybierasz opcję płatności przelewem, zostaniesz mailowo poinformowany o terminie i godzinie zabiegu. Wystarczy, że przyjdziesz z potwierdzeniem przelewu i usiądziesz o wskazanej godzinie pod gabinetem. Doktor Cię zaprosi na zabieg, a Ty nie będziesz musiał zgłaszać się do rejestracji.
  • Doktor poprosi Cię do gabinetu
  • Zabieg odbywa się bez udziału pielęgniarki
  • Doktor Cię znieczuli i wykona zabieg powiększenia penisa

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów powiększania penisa:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 96%
Poprawa samooceny 100%

* 4% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

Rozmiar ml cena
L - do 10 ml 5000,00 zł
XL - powyżej 10 ml do 20 ml 6000,00 zł
XXL - powyżej 20 ml 7000,00 zł
Konsultacja lekarska 180 zł

Do zabiegu stosujemy preparaty wyłącznie wysokiej jakości.

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609-505-600 lub poprzez formularz.

Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania:

Chciałbym powiększyć penisa, jakiego efektu mogę się spodziewać?

Zabieg powiększania penisa przeznaczony jest dla mężczyzn, chcących powiększyć rozmiary prącia w zakresie grubości i długości. Przeciętnie po podaniu kwasu hialuronowego obwód prącia wzrasta do 3 cm, a długość do 2 cm.
Ostateczne wyniki są zależne od naturalnej wielkości penisa.

Jak w klinice Best-Med wygląda zabieg powiększenia penisa?

W naszej klinice wykonujemy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Warto podkreślić, że jest on wykonywany tylko w kilku klinikach w całej Polsce. Powiększanie penisa jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które są bardziej inwazyjne i mogą powodować wiele powikłań, między innymi bliznowacenie prącia. Efektem zastosowania kwasu hialuronowego jest wydłużenie penisa i jego pogrubienie, które jest widoczne od razu po zabiegu. Warto dodać, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie powoduje skutków ubocznych, a rekonwalescencja pacjenta jest stosunkowo krótka.

Jak odbywa się zabieg powiększania penisa?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia komfort pacjentowi w trakcie jego wykonywania.
Lek znieczulający podaje się podskórnie w postaci zastrzyku u podstawy prącia.
Preparat podawany jest podskórnie, wzdłuż całego prącia. Po podaniu lekarz wykonujący zabieg, masuje prącie, w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego. Tę czynność będzie musiał wykonywać również sam pacjent 2-3 razy dziennie jeszcze przez parę dni po podaniu preparatu.

Czy partnerka odczuje poprawę?

Efektem zabiegu jest nie tylko poprawa wizualna, ale również poprawa jakości współżycia odczuwalna także przez partnerkę.

Jak działa kwas hialuronowy?

Mechanizm działania kwasu hialuronowego polega na wiązaniu wody, przez co zwiększa swoją objętość parokrotnie i w sposób fizjologiczny powiększa rozmiary prącia, nie wpływając na jego kształt.
Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie, dzięki czemu jego podanie nie wywołuje reakcji alergicznej.
Zabieg jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pobytu w szpitalu) i nie wymaga szczególnego przygotowania. Wymagane jest tylko ogolenie (depilacja) okolic intymnych oraz ok. 7 dni przed zabiegiem odstawienie preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy, unikanie przyjmowania tzw. niesterydowych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Wszystkie te preparaty obniżają krzepliwość krwi.
Po zakończenie zabiegu pacjent może swobodnie powrócić do swojej codziennej aktywności, poza odbywaniem stosunków seksualnych przez okres 2 tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt powiększenia prącia utrzymuje się 1-2 lat. Część pacjentów może wymagać po pewnym czasie podania dawki uzupełniającej kwasu hialuronowego. Jest to całkowicie bezpieczne.

Jeszcze trochę się waham...

Zawsze, możesz wcześniej, skorzystać z wizyty online z naszym specjalistą wykonującym ten zabieg, w której w trakcie uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

Trochę się krępuje pielęgniarek i pań w rejestracji...

Przy zabiegu nie jest obecna pielęgniarka!
Możesz całkowicie ominąć rejestracje – jeżeli podejmiesz decyzję o zabiegu, dokonaj płatności przelewem za wizytę, weź ze sobą potwierdzenie przelewu, które przekażesz doktorowi.
Doktor, do którego się zgłosisz, wykonuje szereg zabiegów typowo “męskich”, więc nikt poza Tobą i Doktorem nie będzie wiedział, jaki jest cel Twojej wizyty.

Jaki jest koszt powiększenia penisa?

Cena zabiegu zaczyna się od 4000 zł i rośnie w zależności od uzyskania zamierzonego efektu

Jakie są przeciwskazania?

– stulejka,
– krótkie wędzidełko,
– wrodzone wady prącia,
– stan po urazie prącia,
– Choroba Peyroniego,
– w przeszłości wystąpienie priapizmu (wzwodu przewlekłego),
– choroby nowotworowe, w tym rak prącia,
– przewlekłe przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– stany zapalne i choroby infekcyjne prącia i/lub układu moczowego,
– cukrzyca,

Czy się kwalifikuję do zabiegu?

Ostateczna kwalifikacja do zabiegu następuje w trakcie wizyty poprzedzającej zabieg powiększenia prącia.

Czy są możliwe jakieś działania niepożądane?

– zaczerwienienie,
– obrzęk prącia,
– krwiak,
– nierówności na powierzchni skóry (nie mylić ze zniekształceniem prącia),
– dyskomfort, uczucie kłucia w miejscu podania preparatu,
– załupek.

Czy są jakieś zalecenia przed zabiegiem ?

– ogolenie okolic intymnych,
– odstawienie leków typu ACARD, POLOPIRYNA, ASPIRYNA, POLOCARD 7 dni przed zabiegiem,
– unikanie przyjmowania niesterydowych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych ( typu DICLOFENAC, IBUPROM, KETONAL)-zaburzają krzepliwość krwi

Czy są zalecenia po zabiegu?

– masowanie prącia 2-3 dziennie (bardzo ważne dla równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego)
– zaprzestania stosunków seksualnych przez okres 2 tygodni,
– odbycie wizyty kontrolnej w wyznaczonym przez lekarza terminie.

W przypadku wystąpienie jakichkolwiek niepokojących objawów (bolesne zaczerwienie i obrzęk prącia, gorączka powyżej 38 st.) skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.