Odwiedź nasz na Facebooku Odwiedź nasz na Instagramie

Blog

strona główna / blog / Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

07.12.2018

Pierwsze wzmianki na temat prób powiększania prącia pojawiły się już w starożytności, a chęci osiągnięcia zamierzonego efektu towarzyszą mężczyznom do dziś. Według współczesnych badań prawie 80% badanych pragnie mieć dłuższego bądź grubszego penisa. Jest to część ciała, której mężczyźni poświęcają najwięcej uwagi i która wywołuje najwięcej kompleksów niezależnie od wieku.

Istnieje wiele metod, które rzekomo służą powiększeniu penisa. Zwykle okazują się nieskuteczne, a czasem nawet niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta. Bywa, że są to środki nieprzebadane i niedopuszczone do sprzedaży.

Alternatywą, która przynosi efekty jest ingerencja chirurgiczna. Jest jednak metodą obarczoną ryzykiem wystąpienia powikłań. U pacjentów obserwuje się nawet zaburzenia erekcji po wykonanym zabiegu. Ponadto wydłużenie penisa jest widoczne przede wszystkim w stanie spoczynku. Przy wzwodzie efektem operacji jest zwykle powiększenie prącia o maksymalnie 1cm.

Możliwość wystąpienia komplikacji pozabiegowych jak również sama świadomość procedury chirurgicznej  powstrzymuje mężczyzn od poddania się operacji. Znacznie bezpieczniejszą metodą jest podanie kwasu hialuronowego do prącia.

Kwas hialuronowy jest związkiem chemicznym naturalnie występującym w ciele człowieka, dlatego wystąpienie reakcji alergicznej bądź powikłań po podaniu jest znikome. Podanie kwasu hialuronowego do penisa powoduje zwiększenie jego objętości  i wielkości, a efekt jest widoczny zarówno we wzwodzie jak i w spoczynku. Efektem zabiegu jest nie tylko poprawa wizualna, ale również poprawa jakości współżycia odczuwalna także przez partnerkę. Efekt utrzymuje się od około roku do 16 miesięcy.  Jako że kwas jest substancją obecną w organizmie, powtórne podanie preparatu może nastąpić relatywnie szybko. Istotny dla pacjentów jest również fakt, że metoda ta nie pozostawia blizn na penisie.

Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych. Pacjent po zakończonej iniekcji może opuścić gabinet. Okres rekonwalescencji ogranicza się do wstrzemięźliwości seksualnej przez okres około dwóch tygodni. Przeprowadzenie zabiegu nie powoduje konieczności ograniczania codziennych aktywności. Należy jedynie powstrzymać się od nadmiernego wysiłku fizycznego oraz unikać gorących kąpieli i sauny.

Jako przygotowanie do zabiegu zaleca się jedynie depilację okolic intymnych.

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

– choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego

– choroby przewlekłe wpływające na funkcjonowanie układu krzepnięcia oraz związane z tkanką łączną,

– przyjmowanie niektórych leków,

– zmiany ropne i zapalne pojawiające się w okolicach pachwin,

– uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu,

– problemy z potencją,

stulejka.

Aby poddać się zabiegowi powiększania penisa, pacjent zgłasza się na konsultację lekarską, prowadzoną przez  specjalistę urologii – Doktora Tomasza Wiśniewskiego, który w BEST-MED ESTETIQ wykonuje zabiegi z zakresu urologii estetycznej.

© Copyright 2018 BEST-MED | Realizacja MediaHealth