Zabieg hydroREGEN to kompleksowy zabieg oczyszczenia i odżywienia skóry, przeciwdziałający oznakom jej starzenia się. Efekt zabiegu widoczny jest bezpośrednio po jego zakończeniu. Sekretem zachwycającego efektu jest wodór. Aktywne cząsteczki wodoru wnikają do głębokich warstw skóry i eliminują wolne rodniki, które odpowiedzialne są za procesy starzenia się skóry. Wolne rodniki przyczyniają się również do uszkodzenia włókien kolagenowych, wysuszenia, a także zwiększenia wrażliwości skóry na podrażnienia. Dzięki temu, że wodór jest najmniejszą aktywną cząsteczką, jego wnikanie do głębokich warstw skóry umożliwia usunięcie rodników oraz oczyszczanie skóry na poziomie komórkowym.
Wykonanie pełnego oczyszczania trwa około półtorej do dwóch godzin. Jest doskonałym sposobem na chwilę relaksu.

Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry z makijażu przy użyciu płynu do demakijażu. Celem otwarcia porów skóry pozostawia się na kilka minut na skórze twarzy gorący ręcznik.

Wykonanie peelingu kawitacyjnego ma na celu dokładne oczyszczenie skóry, pozbycie się martwego naskórka oraz pobudzenie krążenia poprzez wykorzystanie wibracji o wysokiej częstotliwości. Jest to przygotowanie skóry do oczyszczania wodorowego.

Oczyszczanie wodorowe polega na wykorzystaniu skoncentrowanego strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Woda transportuje ogromne ilości jonów wodoru, które oczyszczają pory skóry. Działanie metody polega na wykorzystaniu zdolności wolnych rodników do łatwego łączenia się z innymi cząsteczkami. Wprowadzanie do głębokich warstw skóry wodoru powoduje, iż wolne rodniki wiążą się właśnie z nim, po czym wyprowadzane są wspólnie ze skóry.

Po dokładnym oczyszczeniu, wprowadza się w głąb skóry substancje aktywne. Zabieg infuzji tlenowej działa odżywczo, regenerująco, a także przeciwzapalnie. Pobudza również metabolizm i spowalnia procesy starzenia się skóry.

Celem możliwie skutecznego wchłaniania preparatu stosuje się ultradźwięki. Odpowiednia częstotliwość umożliwia aktywne wtłaczanie substancji do przestrzeni międzykomórkowej głębokich warstw skóry, powodując jej intensywne odżywienie. Głowica do ultradźwięków poprawia także krążenie krwi oraz wspomaga rozbijanie złogów tłuszczowych.

Następnie dla osiągnięcia uelastycznienia i napięcia skóry wykorzystuje się głowicę Bio RF, czyli fale radiowe. Ta część zabiegu ma działanie ujędrniająco-łagodzące. Głowica emituje mikroprądy o ściśle dobranych parametrach, które pobudzają procesy regeneracyjne, które zachodzą wewnątrz komórek. W ten sposób dochodzi do odbudowy uszkodzonych włókien kolagenu oraz elastyny.

Zakończenie zabiegu polega na zamknięciu porów przy użyciu głowicy chłodzącej. Dzięki temu wprowadzona substancja aktywna pozostaje w głębokich warstwach skóry przez długi czas.

Cennik

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 PEELING KAWITACYJNY 100 zł
2 OCZYSZCZANIE WODOROWE (OXYBRAZJA) 150 zł
3 INFUZJA TLENOWA 150 zł
4 RADIOFREKWENCJA 100 zł
5 ULTRADŹWIĘKI 100 zł
6 ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO 300 zł
7 ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO - pakiet 4 zabiegów 1.000 zł

Nasi specjaliści

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

 

Best-Med Centrum Medyczne tagi: wodorowe oczyszczanie twarzy warszawa, oczyszczanie wodorowe warszawa cena