Jesteś tutaj:

Neurochirurg Warszawa

Neurochirurgia to rozległa dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób centralnego układu nerwowego. To dział medycyny, który wśród pacjentów nie budzi pozytywnych skojarzeń. Staramy się przełamać ten sposób myślenia pokazując, że również leczenie tego typu schorzeń może nieść za sobą znacznie mniej stresu.
Profesjonalna diagnostyka stoi u podstaw naszych działań. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń medycznych oraz współpracy z wybitnymi specjalistami jesteśmy w stanie diagnozować w naszym Centrum Medycznym większość popularnych chorób układu nerwowego.
Specjalizujemy się w diagnostyce neurochirurgicznej i neurologicznej oraz leczeniu zaburzeń i chorób związanych z układem nerwowym jak zespół cieśni nadgarstka.
Nasi neurochirurdzy dzięki olbrzymiemu doświadczeniu gromadzonemu przez lata są w stanie pokierować leczeniem w pełni profesjonalnie, zapewniając minimum stresu pacjentom i kierując leczeniem w taki sposób, by zabiegi chirurgiczne były ostatecznością.

Cennik

Lp Badanie Cena
1 KONSULTACJA NEUROCHIRURGA 180 zł
2 LECZENIE ZESPOŁU CIEŚNI NADGARSTKA 2 000 zł

Nasi specjaliści

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – neurochirurg warszawa, leczenie zespołu cieśni nadgarstka, zabieg neurochirurg, neurochirurg prywatnie, zespół cieśni nadgarstka leczenie