Jesteś tutaj:

Nefrolog Warszawa

Choroby nerek i układu moczowego dotykają bardzo wielu osób. Nefrologia bada i leczy wszelakie dolegliwości związane z układem moczowym i nerkami. Przyczyny takich chorób bywają bardzo zróżnicowane. Do najpopularniejszych schorzeń należą: kamica nerkowa, zapalenie nerek czy chociażby problemy z trzymaniem moczu.
Profesjonalny wywiad medyczny pozwala na szybką diagnozę i wskazanie możliwych powodów powstałych powikłań. Dodatkowo badania obrazowe, które wykonujemy w naszym Centrum Medycznym posłużą jako doskonałe wsparcie kliniczne przy podejmowaniu dalszych działań diagnostycznych i leczeniu. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Leczymy, pomagamy w zapobieganiu i diagnozujemy choroby i schorzenia układu moczowego oraz nerek.
Zespół BEST MED oferuje kompleksową pomoc w leczeniu nefrologicznym od pierwszych etapów rozpoznawczych, po samo leczenie i dalsze postępowanie. Wybierając naszą klinikę decydujesz się na opiekę w pełni profesjonalną, dostosowaną do potrzeb, indywidualną i w pełni kompleksową.

Nasi specjaliści

Cennik

LpBadanieCena
1KONSULTACJA NEFROLOGICZNA120 zł

Nefrolog Warszawa prywatnie
Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

– nefrolog warszawa, dr n. med.Ewa Hryniewiecka, nefrolog prywatnie, leczenie chorób nerek, kamica nerkowa, niewydolność nerek