Matka jest tylko jedna, a promocje są trzy…

26 maja

swoje święto obchodzą osoby szczególnie ważne w życiu każdego z nas.

To nasze Mamy, Matki, Mamusie.

Wiele im zawdzięczamy. Dają nam miłość, troskę, cierpliwość. Jak możemy odwdzięczyć się im w dniu ich święta?

W Centrum Medycznym Best-Med, przygotowaliśmy wyjątkowe trzy niezależne promocje z okazji święta naszych Mam:

  1. 10 % rabatu na dowolną konsultację medyczną w Centrum Medycznym Best Med. dla Mamy, na hasło “matka jest tylko jedna”.

  2. Voucher podarunkowy dla Mamy na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Best Med z 10% rabatem.

  3. Bezpłatna, wstępna kwalifikacja na zabieg blefaroplastyki u dr n med. Rafała Kieszka.

 

Jak korzystać z promocji?

  • aby otrzymać 10% rabatu na dowolną konsultację medyczną dla Mamy – wystarczy w trakcie umawiania wizyty podać hasło “matka jest tylko jedna” – telefonicznie pod numerem 609-505-600 lub osobiście w rejestracji Centrum Medycznego Best Med.

  • Voucher podarunkowy dla Mamy na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej z 10% rabatem, można kupić w rejestracji Centrum Medycznego Best-Med.

    Uwaga – liczba wszystkich Voucherów jest ograniczona.

  • Na bezpłatną wstępną kwalifikację do zabiegu blefaroplastyki, można umówić Mamę telefonicznie pod numerem 609-505-600, osobiście w rejestracji Centrum Medycznego Best Med lub przez adres mail dlakobiet@best-med.pl

Promocja ważna do 30 czerwca 2021

Zapraszamy do zapoznania się z promocją z okazji Dnia Mam oraz regulaminem promocji na naszej stronie https://best-med.pl/regulamin-matka-jest-tylko-jedna/