CZYM JEST COACHING?

Coaching to bardzo skuteczna metoda pracy, służąca wsparciu klienta w osiąganiu celów, które są dla niego ważne i zgodne z jego potrzebami.

Skuteczność spełnienia w każdym obszarze życia, prywatnym, czy zawodowym, wymaga tego, by wcześniej precyzyjnie  określić cele, do których się dąży.

Żeby to zrobić,  trzeba się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytania:

✓  Czego potrzebuję?

✓  Czego chcę?

✓  Co daje mi satysfakcję, poczucie sensu i spełnienie?

✓  Co jest zgodne z moimi wartościami i potencjałem?

✓  Do czego dążę?

✓  W jaki sposób mogę to osiągnąć?

KORZYŚCI Z COACHINGU

✓  Wydobycie i optymalne ukierunkowanie swojego potencjału.

✓ Precyzyjne ustalenie priorytetów.

✓Uruchomienie siły i dynamiki niezbędnej do osiągania sukcesów, w każdym obszarze życia.

✓ Wdrożenie najlepszego sposobu skutecznego osiągania celów.

✓ Przejęcie odpowiedzialności za siebie i podejmowane przez siebie działania, co jest niezbędne przy dokonywaniu każdej zmiany.

✓  Bycie konsekwentnym w skutecznym działaniu.

Coaching to również bardzo skuteczne narzędzie pracy, w momencie potrzeby:

✓ Podjęcia ważnej decyzji.

✓ Wyjścia z impasu.

✓  Przełamania blokad, ograniczających schematów myślowych i przekonań.

✓ Zmiany nawyków, ograniczających codzienne funkcjonowanie i kontakt z innymi, na nowe, skuteczne sposoby działania.

INDYWIDUALNY CHARAKTER COACHINGU

O wysokiej skuteczności coachingu stanowi przede wszystkim fakt, iż jest to metoda idealnie dopasowana do potrzeb klienta, tak, by mógł on w zgodzie ze sobą realizować wyznaczone cele.  W oparciu o indywidualny dobór systemu pracy, uruchomiona zostaje potrzebna motywacja i energia, która jest niezbędnym motorem do konsekwentnego i skutecznego działania.

SKUTECZNOŚĆ METODY

O wysokiej skuteczności coachingu świadczy fakt, iż Klient w krótkim czasie przekłada wypracowane w trakcie sesji coachingowej wnioski na realne działania. Ponadto zostaje on wyposażony w niezwykle cenne narzędzia, którymi może od tego momentu posługiwać się przez całe życie, tak by działać w sposób zdecydowany, spójny, odważny i energiczny.

Co istotne proces ten wiąże się z zadowoleniem klienta, który bierze życie w swoje ręce, zamienia marzenia w realne projekty, realizując je skutecznie w najlepszy dla siebie sposób.

CZAS TRWANIA PROCESU COACHINGOWEGO

Optymalny czas trwania procesu coachingowego wynosi od 4 do 9 sesji coachingowych. Czas trwania jednej sesji:  1 godzina

ZASADA OBOWIĄZUJĄCA W COACHINGU

Podstawową zasadą w coachingu jest:

✓ Poufność sesji.

✓ Odpowiedzialność klienta za swój proces zmiany.

Nasi specjaliści

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.