Jesteś tutaj:

Lekarz Sylwia Sarzyńska – Ortopeda

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia w 2016 roku, a po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła rezydenturę z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Klinicznym WUM. W trakcie studiów aktywnie angażowała się i uczestniczyła w projektach i badaniach naukowych, kontynuując te działania po uzyskaniu dyplomu lekarza.
Obecnie odbywa studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na które dostała się z drugiego miejsca w kwalifikacji. Autorka i współautorka licznych publikacji medycznych z zakresu ortopedii i medycyny regeneracyjnej. Uczestniczyła w licznych zjazdach i szkoleniach naukowych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
Poza pracą lekarza zajmuje się także edukacją studentów WUM na stanowisku wykładowcy i asystenta.
W Centrum Medycznym Best-Med zajmuje się leczeniem ostrych i przewlekłych chorób ortopedycznych m. in. chorobą zwyrodnieniową stawów, entezopatiami czy zespołami bólowymi. Wykonuje iniekcje dostawowe preparatów leczniczych pod kontrolą USG.

Lekarz Sylwia Szarzyńska jest osobą pogodną i empatyczną. Udziela pomocy specjalistycznej również pacjentom anglojęzycznym.
Prywatnie – entuzjastka jeździectwa. Właścicielka dwóch koni – Fado i Hassana oraz adoptowanego kota Jaggera.