Lekarz Radosław Krupa – specjalista medycyny sportowej

Radosław Krupa – lekarz, specjalista medycyny sportowej. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Praktyk z bogatym doświadczeniem, współpracujący z wieloma drużynami wielu dyscyplin sportowych (min. piłka ręczna kobiet) jako lekarz sportowy tych drużyn. Były pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Medycznej w Łodzi. Współautor pracy zbiorowej – tłumaczenia podręcznika dla studentów „Fizjologia człowieka” autorstwa Wiliama F. Ganonga. Aktualnie pracownik naukowo-dydaktyczny i wykładowca na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
Ze sportem związany nie tylko zawodowo. Sport to życiowa pasja Pana Radosława Krupy. W okresie studiów wielokrotny mistrz Akademickich Mistrzostw Polski w judo – jako reprezentant Akademii Medycznej w Łodzi. Odznaczony Brązową i Srebrną Odznaką Polskiego Związku Judo za zdobyte medale mistrzowskie.
W Centrum Medycznym Best-Med. lek. Radosław Krupa:

  • zajmuje się orzecznictwem sportowym w pełnym zakresie: tj. kwalifikuje do uprawiania sportu oraz przeprowadza okresowe badania kontrolne u osób uprawiających sport, pod kątem wykrycia zmian zachodzących w organizmie pod wpływem uprawiania określonej dyscypliny sportu,
  • wykonuje ocenę EKG holter,
  • zajmuje się próbami wysiłkowymi dla osób uprawiających sport,
  • przeprowadza ocenę układu ruchu, układu oddechowego, układu sercowo-naczyniowego, w celu kwalifikacji do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych zarówno dorosłych jak i dzieci.

Pan doktor Radosław Krupa wyznaje zasadę, że motywacja do wygranej jest ważna, ale właściwe przygotowanie do wygranej jest niezbędne.

Od stycznia 2022 roku Centrum Medyczne BEST-MED dołączyło do sieci przychodni lekarskich należących do Grupy Neuca S.A.

Od dziś rezerwacja wizyt możliwa jest na stronie Przychodni lekarskich Świat Zdrowia.