Jesteś tutaj:

Lekarz Mateusz Kotecki – Radiolog

Lekarz Mateusz Kotecki z wyróżnieniem ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2016 roku.  Aktualnie pracuje w Zakładzie Radiologii w Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji.
Ukończył liczne kursy ultrasonograficzne w zakresie USG jamy brzusznej, USG tarczycy, a także diagnostyki dopplerowskiej tętnic i żył.

Mateusz Kotecki ma otwarty przewód doktorski dotyczący zmian zapalnych w kręgosłupie szyjnym w chorobach reumatycznych. Prowadzi wykłady z radiologii dla lekarzy specjalizujących się w reumatologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Bierze czynny udział w licznych zjazdach i konferencjach towarzystw medycznych, takich jak np. European Society of Cardiovascular Radiology w Antwerpii. Ponadto jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz towarzystw zagranicznych European Society of Radiology, American Roentgen Ray Society, Radiological Society of North America.

W Centrum Medycznym Best-Med, doktor Mateusz Kotecki zajmuje się wykonywaniem badań: USG piersi, USG jamy brzusznej, USG układu moczowego, USG tarczycy, USG szyi, USG ślinianek, USG jąder, USG Doppler tętnic (szyjnych, nerkowych, krezkowych, skroniowych, wątrobowych, kończyny górnej i dolnej) oraz USG Doppler żył kończyny górnej i dolnej a także USG stawów (ręki, stopy, nadgarstka, łokciowego, barkowego, biodrowego, kolanowego i skokowego).
Prywatnie doktora Mateusza Koteckiego fascynują podróże szlakami tajemnic II Wojny Światowej. Spełnia się też jako żywiołowy sportowiec na korcie tenisowym, ale lubi też spędza długie strategiczne godziny na polu golfowym. Jego słabością, której oddaje się z chłopięcym entuzjazmem jest układanie klocków LEGO