Jesteś tutaj:


Lekarz Arkadiusz Madej – Ortopeda

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Ponadto pracuje jako starszy asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Systematycznie podnosi swoją wiedzę medyczną, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz stażach w kraju i za granicą min. w AUVA GRAZ w Austrii i Herbert Clinic Aix-lex-Bains we Francji.
Pan doktor specjalizuje się w zabiegach endoprotezoplastyki stawu biodrowego MIS DAA oraz endoprotezoplastyki stawu kolanowego z asystą robota Omnibotics. Są to zabiegi wykonywane tzw. technikami małoinwazyjnymi. Pan doktor przeprowadza rocznie około 300 takich operacji, a nadto występuje w roli szkoleniowca, przekazując ortopedyczny know-how młodszym kolegom.
W Centrum Medycznym Best-Med lekarz Arkadiusz Madej zajmuje się kwalifikacją do ww. zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego oraz endoprotezoplastyki stawu kolanowego, jak również zapewnia opiekę i kontrolę dla pacjenta po przeprowadzonym zabiegu. Ponadto zajmuje się leczeniem ostrych i przewlekłych chorób ortopedycznych m.in. chorobą zwyrodnieniową stawów, entezopatiami czy zespołami bólowymi. Wykonuje też iniekcje dostawowe preparatów leczniczych.

Pan doktor Arkadiusz Madej jest osobą pozytywnie nastawioną do świata, obdarzoną niewyczerpanym zapasem dobrego humoru, jak również talentem muzycznym, który zaprocentował umiejętnością gry na akordeonie.
A kiedy ma czas tylko dla siebie, lubi długie spacery w towarzystwie swojego wiernego przyjaciela – długowłosego owczarka Hektora.