dr n. med. Konrad Wroński
– Chirurg, Proktolog, Onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Zawodowo związany ze znaną zarówno w Polsce jak i na świecie Kliniką Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierowaną przez światowej sławy proktologa i chirurga – Profesora Adama Dzikiego. Szkolenie z zakresu chirurgii onkologicznej odbył w Oddziale Klinicznym Chirurgii Onkologicznej Szpitala MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Odbył także szereg szkoleń z zakresu chirurgii raka żołądka, trzustki i jelita grubego, między innymi w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacyjnej Szpitala MSWiA w Warszawie kierowanej przez Profesora Marka Durlika, oraz we włoskich klinikach: Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej Polikliniki Uniwersyteckiej „Agostino Gemelli” w Rzymie i Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Avellino.

Zainteresowania zawodowe dr n. med. Konrad Wroński:
skupiają się wokół diagnostyki i leczenia chorób proktologicznych takich jak: przetoki okołoodbytnicze, ropnie okołoodbytnicze, szczeliny odbytu, choroba hemoroidalna, torbiel włosowa i kłykciny kończyste okolicy anorektalnej.
Systematycznie podnosi swoją wiedzę medyczną w zakresie wyżej wymienionej problematyki, biorąc aktywny udział w konferencjach i sympozjach w kraju jak i poza granicami kraju. Jest autorem i współautorem około 200 publikacji w prestiżowych indeksowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych.

W Centrum Medycznym BEST-MED lekarz dr n. med. Konrad Wroński:

  • zajmuje się diagnozowaniem nowotworów jamy brzusznej, zwłaszcza żołądka, trzustki, jelita grubego i odbytu,
  • diagnozowaniem chorób zapalnych jelita grubego, takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego oraz powikłane przypadki choroby Crohna, jak również ich chirurgicznym leczeniem,
  • wykonuje zabiegi skleroterapii i gumkowania w chorobie hemoroidalnej.