Dr n. med. Konrad Wroński – Chirurg, Proktolog, Onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Zawodowo związany ze znaną zarówno w Polsce jak i na świecie Kliniką Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierowaną przez światowej sławy proktologa i chirurga – Profesora Adama Dzikiego. Pracuje obecnie także w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu (województwo Warmińsko – Mazurskie) na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej z Chirurgią Dziecięcą.

Szkolenie z zakresu chirurgii onkologicznej odbył w Oddziale Klinicznym Chirurgii Onkologicznej Szpitala MSWiA w Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Odbył także szereg szkoleń z zakresu chirurgii raka żołądka, trzustki i jelita grubego, między innymi w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacyjnej Szpitala MSWiA w Warszawie kierowanej przez Profesora Marka Durlika oraz we włoskich klinikach: Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej Polikliniki Uniwersyteckiej „Agostino Gemelli” w Rzymie i Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Avellino.

Systematycznie podnosi swoją wiedzę medyczną w zakresie wyżej wymienionej problematyki, biorąc aktywny udział w konferencjach i sympozjach w kraju jak i poza granicami kraju. Jest autorem i współautorem około 200 publikacji w prestiżowych indeksowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych.

W codziennej pracy zawodowej Doktor Konrad Wroński zajmuje się diagnozowaniem nowotworów jamy brzusznej, zwłaszcza żołądka, trzustki, jelita grubego i odbytu, diagnozowaniem chorób zapalnych jelita grubego, takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego oraz powikłane przypadki choroby Crohna, jak również ich chirurgicznym leczeniem.

W Centrum Medycznym BEST-MED Doktor Konrad Wroński zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób proktologicznych takich jak:

  • przetoki okołoodbytnicze,
  • ropnie okołoodbytnicze,
  • szczeliny odbytu,
  • choroba hemoroidalna,
  • torbiel włosowa,
  • kłykciny kończyste okolicy anorektalnej,
  • wykonuje zabiegi skleroterapii i gumkowania w chorobie hemoroidalnej.
Prywatnie Pan Doktor jest zdeklarowanym Italofilem. Z wielkim entuzjazmem eksploruje poszczególne regiony Włoch, podróżując wzdłuż i wszerz Półwyspu Apenińskiego. I jak na miłośnika wszystkiego co włoskie przystało, jest niekwestionowanym znawcą i wielbicielem włoskiej kuchni. Smakowite przepisy przywiezione z podróży adaptuje we własnej kuchni.

 

Od stycznia 2022 roku Centrum Medyczne BEST-MED dołączyło do sieci przychodni lekarskich należących do Grupy Neuca S.A.

Od dziś rezerwacja wizyt możliwa jest na stronie Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia.