Kłykciny kończyste

Kłykciny kończyste to jedna z chorób, wywoływana przez brodawczaka ludzkiego (HPV) i jest przenoszona bardzo często drogą płciową. W okolicach dróg rodnych u kobiet, w okolicy odbytu u kobiet jak i mężczyzn pojawiają się drobne grudki lub brodawki, które nie leczone zaczynają się rozrastać i rozsiewać na całą błonę śluzową okolicy którą zajmują.

Zaniedbanie i brak leczenia może doprowadzić do rozsiewu choroby i powstania na całej błonie śluzowej kalafiorowatych narośli, których leczenie jest możliwe tylko operacyjnie w warunkach szpitalnych. Dlatego tak ważna jest wczesna diagnostyka i podjęcie leczenia we wczesnym stadium infekcji.

Kłykciny kończyste u mężczyzn mogą występować na prąciu w okolicach moszny bądź odbytu.

Wcześnie zdiagnozowane kłykciny można wyleczyć szybko i skutecznie metodami małoinwazyjnymi jak plazma medyczna.

Przygotowanie do zabiegu

  • Konsultacja kwalifikująca do zabiegu
  • Zadbanie o higienę miejsca poddawanego zabiegowi

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of Urology 2002.

Zabieg usuwania grudek perlistych wykonuje lekarz urolog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki i leczenia chorób urologicznych u mężczyzn – Pani Doktor Sylwia Bender

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące zabiegu we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym
formen@best-med.pl

Mediraty

Wiemy, że kryzys gospodarczy spowodowany pandemią dotknął wiele osób, dlatego od dziś w Naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z płatności odroczonej lub korzystnych rat.

Jak to działa?

Za każdą usługę powyżej 100 zł możesz zapłacić:

  • przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni o daty wykonania usługi lub
  • w korzystnych ratach.Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609-505-600 lub formularza.