Centrum Medyczne Best-Med to prężnie rozwijająca się marka medyczna. Jest to “butikowa” placówka medyczna, której hasłem przewodnim jest kompleksowe zaopiekowanie się Pacjentem. Doskonale rozumiemy, że problem, z którym Pacjent przychodzi do konkretnego lekarza, może mieć podłoże wymagające wsparcia innego specjalisty np. psychologa czy dietetyka. i Odwrotnie – przyczyną problemu, nad którym pracuje z Pacjentem nasz psycholog, może mieć podłoże somatyczne. Ponieważ naszą dewizą jest interdyscyplinarne zdiagnozowanie problemu zgłaszanego przez Pacjenta, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

Centrum Medyczne Best-Med współpracuje zarówno z doświadczonymi specjalistami z bogatym dorobkiem naukowym i długotrwała praktyka w zakresie ich specjalizacji, jak i młodymi, ambitnymi i wszechstronnymi lekarzami, którzy swoją karierę naukową i praktykę rozwijają razem z marka Best-Med.

Serdecznie zapraszamy do współpracy lekarzy różnych specjalizacji, jak również psychologów pielęgniarki oraz dietetyków.

Ogłoszenia o pracę publikujemy w zakładce Aktualności – Kariera. Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres kariera@best-med.pl