Pojawiają się takie sytuacje w naszym życiu, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie samodzielnie poradzić. Pomoc psychologiczna jest w takim momencie nieoceniona.
Centrum medyczne BEST MED to szeroka oferta pomocy psychologicznej, świadczonej przez fachowców z tej dziedziny. Wszyscy nasi psychologowie posiadają nie tylko niezbędne uprawnienia do wykonywania swojego zawodu, ale również kwalifikacje dodatkowe, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim pasję do wykonywanej pracy.
Nasi specjaliści są w stanie nie tylko otoczyć odpowiednią opieką osoby z rozpoznaniem psychologicznym, ale również wspomóc diagnostykę schorzeń i zaburzeń psychicznych. Psychologowie BEST MED będą w stanie poradzić również w kwestii dalszej ścieżki działania i leczenia zaburzeń, które są diagnozowane. Możesz zatem liczyć na kompleksową opiekę psychologiczną i wsparcie na każdym etapie leczenia.

Listino prezzi

Lp Nazwa usługi Cena
1 KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA 150 zł

Nostri specialisti

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – Psicologo di Varsavia, psicologo, centro di varsavia, esaurimento professionale, neuropsicologo