Neurochirurgia to rozległa dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób centralnego układu nerwowego. To dział medycyny, który wśród pacjentów nie budzi pozytywnych skojarzeń. Staramy się przełamać ten sposób myślenia pokazując, że również leczenie tego typu schorzeń może nieść za sobą znacznie mniej stresu.
Profesjonalna diagnostyka stoi u podstaw naszych działań. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń medycznych oraz współpracy z wybitnymi specjalistami jesteśmy w stanie diagnozować w naszym Centrum Medycznym większość popularnych chorób układu nerwowego.
Specjalizujemy się w diagnostyce neurochirurgicznej i neurologicznej oraz leczeniu zaburzeń i chorób związanych z układem nerwowym jak zespół cieśni nadgarstka.
Nasi neurochirurdzy dzięki olbrzymiemu doświadczeniu gromadzonemu przez lata są w stanie pokierować leczeniem w pełni profesjonalnie, zapewniając minimum stresu pacjentom i kierując leczeniem w taki sposób, by zabiegi chirurgiczne były ostatecznością.

Listino prezzi

Lp Badanie Cena
1 KONSULTACJA NEUROCHIRURGA 160 zł
2 LECZENIE ZESPOŁU CIEŚNI NADGARSTKA 1 500 zł

Nostri specialisti

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – neurochirurgo di Varsavia, trattamento della sindrome del tunnel carpale, chirurgia del neurochirurgo, neurochirurgo in privato, trattamento della sindrome del tunnel carpale