Choroby nerek i układu moczowego dotykają bardzo wielu osób. Nefrologia bada i leczy wszelakie dolegliwości związane z układem moczowym i nerkami. Przyczyny takich chorób bywają bardzo zróżnicowane. Do najpopularniejszych schorzeń należą: kamica nerkowa, zapalenie nerek czy chociażby problemy z trzymaniem moczu.
Profesjonalny wywiad medyczny pozwala na szybką diagnozę i wskazanie możliwych powodów powstałych powikłań. Dodatkowo badania obrazowe, które wykonujemy w naszym Centrum Medycznym posłużą jako doskonałe wsparcie kliniczne przy podejmowaniu dalszych działań diagnostycznych i leczeniu. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Leczymy, pomagamy w zapobieganiu i diagnozujemy choroby i schorzenia układu moczowego oraz nerek.
Zespół BEST MED oferuje kompleksową pomoc w leczeniu nefrologicznym od pierwszych etapów rozpoznawczych, po samo leczenie i dalsze postępowanie. Wybierając naszą klinikę decydujesz się na opiekę w pełni profesjonalną, dostosowaną do potrzeb, indywidualną i w pełni kompleksową.

Listino prezzi

Lp Badanie Cena
1 KONSULTACJA NEFROLOGICZNA 120 zł

Nostri specialisti

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – nefrologo Varsavia, dott.ssa Ewa Hryniewiecka, nefrologo privato, trattamento delle malattie renali, calcoli renali, insufficienza renale