Echokardiografia (echo serca) to USG serca, powszechnie wykorzystywane do wykrywania wielu wad serca i nieprawidłowości w jego pracy.
Jest to badanie obrazowe całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne. Do wykonania obrazowania wykorzystuje się fale ultradźwiękowe. Uzyskany obraz pozwala na ocenę funkcji jam serca i zastawek i jest obrazem pożądanym klinicznie w bardzo wielu schorzeniach serca. Wszelkie wykazane w czasie badania nieprawidłowości mogą być cennymi wskazówkami do wykonywania dalszych badań diagnostycznych i podejmowania leczenia.
Nasza Klinika posiada nowoczesny sprzęt do echokardiografii. Fachowy personel przygotowany do wykonywania takich badań zadba o to, by pacjent czuł się swobodnie w czasie wykonywanego badania. Badanie echokardiograficzne wykonywane jest za pomocą specjalnej głowicy, którą przykłada się w odpowiedni sposób do klatki piersiowej w celu uzyskania obrazowania. Poprawne operowanie głowicą w trakcie badania daje olbrzymie możliwości diagnostyczne i obraz, który jest nieocenionym wsparciem klinicznym.

Listino prezzi

Lp Nazwa usługi Cena
1 ECHO SERCA 130 zł

Nostri specialisti

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – eco del cuore, eco del cuore di Varsavia, dott.ssa Katarzyna Kurnicka, ecg, ecocardiografia