Jesteś tutaj:

Internista warszawa

Internista to specjalista zajmujący się leczeniem chorób wewnętrznych, czyli schorzeń dotyczących różnych układów wewnętrznych ciała.

Internista ma szeroką wiedzę z zakresu diagnostyki i leczenia – nie tylko pomoże złagodzić objawy przeziębienia czy grypy, ale również poprowadzi leczenie chorób przewlekłych, w tym chorób serca, nerek czy cukrzycy. W razie potrzeby, zwykle po przeprowadzeniu wstępnej diagnostyki, internista może skierować pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

Nasi specjaliści

Cennik

Lp Nazwa usługi Cena
1 WIZYTA LEKARSKA 180 zł

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – internista warszawa, Rymarczyk, Hryniewieck