Odwiedź nasz na Facebooku Odwiedź nasz na Instagramie

Blog

strona główna / blog / HydroRegen – dogłębne oczyszczanie skóry z wykorzystaniem właściwości aktywnego wodoru
HydroRegen – dogłębne oczyszczanie skóry z wykorzystaniem właściwości aktywnego wodoru

HydroRegen – dogłębne oczyszczanie skóry z wykorzystaniem właściwości aktywnego wodoru

23.01.2019

HydroRegen to połączenie hydrodermabrazji i oczyszczania wodorowego, dzięki czemu umożliwia głębokie i niezwykle skuteczne oczyszczanie skóry nieosiągalne dla innych urządzeń.

HydroRegen poprzez możliwość wprowadzania aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry usuwa z niej wolne rodniki, które odpowiadają za procesy starzenia. Najbardziej widocznym efektem jest niespotykany wcześniej poziom oczyszczenia skóry z wolnych rodników, poprawienie jej napięcia i nawilżenia oraz usunięcie martwego naskórka. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu, jest przyjemna i delikatna w dotyku. Po wykonaniu zabiegu, u pacjentki utrzymuje się uczucie niezwykle dogłębnego oczyszczenia oraz odżywienia skóry.

Głowice urządzenia hydroREGEN
Urządzenie pozwala na wykonanie kompleksowego zabiegu dzięki zastosowaniu aż 6 głowic

• Głowica do oczyszczania wodorowego
Oczyszczenie skóry z martwego naskórka i pobudzenie jej krążenia za pomocą peelingu kawitacyjnego, dzięki któremu skóra jest lepiej przygotowana do głównego zabiegu oczyszczania wodorowego

Głowica Bio RF do twarzy – poprawia poziom syntezy kolagenu i redukuje zmarszczki, działa łagodząco oraz ujędrniająco. Biolifting, to nowoczesna metoda do bezoperacyjnego liftingu całego obszaru twarzy, szyi oraz dekoltu. Głowica emituje mikroprądy o ściśle dobranych parametrach, które pobudzają procesy regeneracyjne, które zachodzą wewnątrz komórek. W ten sposób dochodzi do odbudowy uszkodzonych włókien kolagenu oraz elastyny.

• Peeling kawitacyjny – znakomicie oczyszcza skórę z martwego naskórka

regenJET do wtłaczania substancji aktywnych – tzw. infuzja tlenowa pozwala na wtłaczanie substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry, dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza z większą zawartością tlenu. Infuzja tlenowa pozwala na wtłaczanie substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry, z wykorzystaniem tlenu. Zabiegi z wykorzystaniem infuzji tlenowej działają odżywczo, regenerująco i przeciwzapalnie. Przyspieszają również metabolizm komórkowy i spowalniają procesy starzenia się skóry. Infuzja tlenowa jest bardzo bezpiecznym i skutecznym zabiegiem kosmetycznym.

Głowica do ultradźwięków zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, pobudza przemianę materii oraz pozwala na głębsze przenikanie substancji aktywnych. Głowica emitująca ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości pozwala na aktywne wtłaczanie substancji odżywczych w głębsze warstwy skóry, intensywnie ją odżywiając. Masaż w wykorzystaniem głowicy z ultradźwiękami poprawia krążenie krwi i wspomaga rozbicie złogów tłuszczowych.

Głowica chłodząca – zamyka pory skóry. Głowica chłodząca wspomaga efekt zabiegu oraz łagodzi odczucia bólowe w miejscach szczególnie wrażliwych na temperaturę oraz działania mechaniczne.

 

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.
W celu uzyskania i utrzymania najlepszego efektu zabiegu zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów.

 

Cena zabiegu: 400 zł

Pakiet trzech zabiegów: 1 000 zł

© Copyright 2018 BEST-MED | Realizacja MediaHealth
close form phone
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BEST-MED Aleje Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".