ProLon to idealna dieta dla osób mających problem z utrzymaniem długotrwałego restrykcyjnego planu żywienia. Pełen cykl kuracji ProLon to zaledwie 15 dni w ciągu trzech miesięcy!

ProLon został opracowany, aby ułatwić odchudzanie osobom, dla których dieta jest nie lada wyzwaniem. Pełen zalecany plan diety obejmuje trzy miesiące, podczas których ścisła kontrola żywienia trwa jedynie przez 5 dni w miesiącu.

Ogromną zaletą tej diety jest brak konieczności przygotowania posiłku z dokładnym odmierzaniem produktów celem zachowania odpowiedniej kaloryczności dań. Potrawy dostarczane są w dokładnie opisanych pudełkach, po jednym na każdy dzień diety.

Krótki cykl dietetyczny zapewnia ograniczenie przemęczenia organizmu, na co często Pacjenci skarżą się przy długotrwałych dietach, wymuszających niekiedy zmianę stylu życia. ProLon zapewnia efekt głodówki bez głodówki. Efektem diety jest redukcja masy ciała spowodowana spadkiem masy tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej, co kontrolujemy wykonując bezpłatnie analizę składu ciała przed i po pełnej kuracji ProLon.

Stosowanie ProLonu silnie stymuluje procesy regeneracyjne i wpływa korzystnie na metabolizm organizmuspowalnia starzeniepowoduje skuteczne odchudzanie, którego efekty są długotrwałe, co potwierdzają liczne badania naukowe sponsorowane przez Narodowy Instytut Zdrowia, prowadzone w Instytucie Długowieczności oraz w Instytucie Badań nad Cukrzycą i otyłością Uniwersytetu Południowej Kalifornii.

Powodem, dla którego Pacjenci często rezygnują ze stosowania diety, jest brak smaku spożywanych posiłków i chęć odczuwania przyjemności z jedzenia. Różnorodność posiłków ProLon, na które składają się batoniki energetyczne, zupy, liczne przekąski, napoje oraz suplementy, sprawiają, że osoby poddające się tej diecie, stwierdzają, że dieta im się nie nudzi, a potrawy mają bardzo dobry smak. Kaloryczność posiłków waha się od 770 do 1100 kcal dziennie. Skład ProLonu opiera się na wysoce odżywczych substancjach roślinnego pochodzenia. Produkty nie zawierają żadnych dodatków ani substancji chemicznych. Jedynym środkiem konserwujących jest naturalna polieleina zawarta w napoju energetycznym ProLon.

ProLon przeznaczony jest dla osób zdrowych, chcących poprawić swoje samopoczucie i wygląd oraz dla osób z syndromem metabolicznym, które chcą poprawić swoje zdrowie i zapobiec rozwinięciu się pełnego obrazu klinicznego chorób cywilizacyjnych.

Czy ProLon jest dla Ciebie?

 1. Jesteś w ciąży lub karmisz piersią?
 2. Czy masz alergię na orzechy i/lub soję?
 3. Czy zdiagnozowano u Ciebie przewlekłe schorzenia lub przyjmujesz leki na zdiagnozowaną chorobę, jak cukrzyca, choroba sercowo-naczyniowa, choroba nerek, wątroby lub omdlenia?
 4. Czy masz cukrzycę?
 5. Czy cierpisz na jakąkolwiek dysfunkcję wątroby i/lub nerek?
 6. Czy Twoje BMI jest mniejszy od 18,5 lub większy niż 40?
 7. Czy diagnozowano Cię ostatnio z powodu jakichś dolegliwości?
 8. Czy jesteś osłabiony z powodu jakichś procedur medycznych (np. zabiegów) lub choroby?
 9. Czy pozostajesz pod stałym nadzorem lekarza?
 10. Czy przyjmujesz jakieś leki zapisane przez lekarza z powodu choroby bądź innej dolegliwości?
 11. Czy obecnie cierpisz z powodu jakichś dolegliwości (gorączka, kaszel, biegunka, inne objawy aktywnej infekcji)?

Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź była twierdząca – przed zakupem koniecznie skontaktuj się z lekarzem, aby ustalić, czy możesz poddać się kuracji.

Cena za jeden cykl miesięczny: 980 zł

Cena za pełną kurację (trzy cykle miesięczne): 2940 zł 2840 zł (w cenie bezpłatna konsultacja dietetyka + analiza składu ciała przed i po kuracji)

Cena za pełną kurację (trzy cykle miesięczne) Premium: 2900 zł (w cenie bezpłatna konsultacja dietetyka + analiza składu ciała przed i po kuracji + badania laboratoryjne przed i po kuracji)

Zapraszamy pacjentów z dzielnic: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa – dieta, głodówka, skuteczne odchudzanie, dieta lecznicza, szybka dieta, prolon