Jesteś tutaj:

Psycholog. Dyplomowany Coach. Praktyk biznesu.

Eliza Zielińska z wykształcenia i zamiłowania jest psychologiem (studia na Uniwersytecie SWPS) oraz dyplomowanym Coachem (studia w SGH). Ukończyła również zarządzanie nieruchomościami (studia w SGH). Od ponad piętnastu lat pracuje w branży nieruchomości, od dwunastu jako dyrektor ds. zarządzania w firmie deweloperskiej. Współtworzy również Coach&UP Laboratorium, w którym pracuje jako mentor i coach.

Połączenie wiedzy psychologicznej, coachingowej oraz biznesowej jest dla niej ogromną wartością oraz cennym i skutecznym narzędziem, pozwalającym na wnoszenie nowej jakości w pracę z klientami, tak w obszarze rozwoju osobistego jak i zawodowego.

Jej misją jest wsparcie drugiego człowieka w doświadczaniu i osiąganiu przez niego jak najlepszej jakości życia, w ramach jego indywidualnego rozwoju.

Niezwykle ważnym dla niej aspektem jest optymalne wykorzystanie potencjału klienta, potencjału, który odpowiednio rozpoznany i dobrze ukierunkowany, staje się energetycznym napędem do wielu zmian, prowadząc do ulepszania relacji z innymi oraz sukcesów i spełnienia w najważniejszych obszarach życia.

Istotne jest dla niej holistyczne postrzeganie człowieka oraz kwestia samoświadomości, w tym bycie blisko swoich emocji, jako podstawa do zachowania równowagi psychofizycznej.

W pracy z klientami bazuje na swoich zawodowych oraz osobistych doświadczeniach z pracy pogłębianej podczas treningów rozwoju osobistego, w których regularnie uczestniczy od wielu lat.