Wiele schorzeń, z którymi na co dzień się borykamy to schorzenia dietopochodne. Część z tych schorzeń można całkowicie wyeliminować za pomocą dostosowania odpowiedniej diety. Dietetyka pozwala również na walkę z nadwagą i otyłością, a poprawnie ułożone plany żywieniowe w zauważalny sposób wpływają na poziom zadowolenia z życia.
W naszym centrum zajmujemy się dietetyką i psychodietetyką. Nasi specjaliści dostosują indywidualny plan żywieniowy do specyficznych potrzeb zdrowotnych każdego pacjenta oraz jego wymagań i preferencji żywieniowych.
Nasi dietetycy specjalizują się również w dietach w chorobach metabolicznych, takich jak Hashimoto, insulinooporność. Nasi dietetycy posiadają bardzo duże doświadczenie we wspomaganiu dietą leczenia poważnych chorób, posiadający odpowiednią wiedzę medyczną, która pozwala na przystosowanie diety zarówno do schorzeń, alergii pokarmowych i preferencji.

Cennik

Lp Nazwa usługi Cena
1 PIERWSZA WIZYTA 200 zł
2 KOLEJNA WIZYTA 150 zł
3 PLAN ŻYWIENIOWY 250 zł
4 PLAN ŻYWIENIOWY W CIĘŻKICH CHOROBACH METABOLICZNYCH 350 zł

Nasi specjaliści

Zapraszamy pacjentów z dzielnic :

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

oraz miast Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek i Podkowa Leśna, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew, Halinów i Sulejówek, Czosnów i Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Karczew, Otwock i Wiązowna, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Piaseczno, Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Ząbki i Zielonka, Żyrardów.